Шоу програми 2017

Програма на шоу изпълненията:

Петък (27.10.2017) Събота (28.10.2017) Неделя (29.10.2017)

18:00 - 20:30 - Репетиция на сцена
22:00 - 00:00 - Шоу

18:00 - 20:30 - Репетиция на сцена
22:00 - 00:00 - Шоу

16:00 - 17:00 - Репетиция на сцена
17:00 - 19:00 - Balkan Salsa Open и шоу изпълнения

Ред за излизане на сцена (петък):

1. Esterelas juniors (Free Dancers) (Greece)

2. Radu Manole (i-Dance) (Romania)

3. Delta Team by Doriana (Greece)

4. La Timba Students (Greece)

5. Step up Bachata Project (Greece) 

6. Jovan Latina Blanca (Serbia)

7. Street Latin Team (Greece)

8. Gregory & Nicky (Greece)

9. Extravaganza (Bulgaria)

10. Sofia’s Ladies Team (Greece)

11. George & Evi (Greece) 

12. Fuera de Vista DC (Greece)

13. Tina SalsaDoo (Greece)                                 

14.  Bachata Team Project by Byron (Greece)

15. Salsa Factory Girls (Romania)

16. Victoria KizzArte Students Team (Greece)

17. Anna Polyzou Ladies Team (Greece)

18. Alessandro Cappa Men Project (IT/Greece)

19. Salsa Diva (Bulgaria)

20. Los Pambos Teens (Bulgaria)

21. Fuerza Azteca Students Team (Mex/Greece)

22. IndepenDANCE Ladies (Greece)

23. Dance Xplosion Kizomba Team (Romania)

24. Encanto Juniours (Romania)

25. KizombaAthens Pro Team (Greece)

26. Sofia Spiropoulou (Greece)

27. Valentin & Adina (Salsa Factory) (Romania)

28. Marvin Ramos (Columbia)

29. Dance Action (Greece)

30. Salsa Factory (Romania)

31. Ramon Morales & Erica Spirito (Mex/IT)

32. Los Pambos (Bulgaria)

Ред за излизане на сцена (събота):

  1. Dansoloji (Turkey)  Team Children Team
  2. Corina – Love to Dance (Romania)
  3. Mike G (Greece) Hip-hop team
  4. Tasos & Iris (Greece) Bachata Couple
  5. Iuliana Jalba (Romania)
  6. Eleftheria & Alex (Greece)
  7. Salsa Y Sabor (Greece)
  8. Kizz DC & i-Dance (Romania)
  9. Alexandra & Jovan (Serbia) Couple
  10. Radu & Daria (Romania)
  11. Dance Motion (Cyprus)
  12. Byron Espin & Valentina (Ecuador/Greece)
  13. Dance Xplosion Bachata Team (Romania)
  14. IndepenDANCE Students (Greece) Salsa Team
  15. Alessandro Cappa & Iliana (Italy/Greece)
  16. Sofia Touch Team (Bulgaria) Bachata Team
  17. Engin & Caner (Turkey)
  18. Gaby & Estefy (Spain) Salsa Couple
  19. Raul Torres (Cuba) Man Solo
  20. Tasos & Iris (Greece) Bachata Couple
  21. Los Pambos Teens (Bulgaria)
  22. PaLante Dance Project (Evgeni & Eleonora) (Bulgaria)
  23. Eduardo & Demy (Greece)
  24. Kostas Y Eirini – Mambo (Greece
  25. Salsa Doo “Doogalooers” (Greece)
  26. John & Sofia (Greece)
  27. Fuera de Vista DC (Greece)
  28. Electra & Thodoris (La Timba DS) (Greece)
  29. Salsa Encanto (Romania) Salsa Team
  30. Antonis & Hara (Greece) Kizomba Couple
  31. Stella Koutsoulidou (Greece) Lady Solo
  32. Miller & Georgia (Mex/Greece)
  33. Dimitris (La Secta) (Greece) Man Solo
  34. Panagiotis & Myrto (Greece) Salsa Couple
  35. Roby G Y su Latin White (Italy)
  36. Los Pambos Ladies (Bulgaria)
  37. Anita & The New Project (Italy)
  38. Yami & Marta (France/Italy) Kizomba
  39. Lieb J & Ismanuel (J-Crew) (Cuba/Italy)
  40. Marvin & Nailet (Columbia/Cuba) Fusion Couple
  41. Dandy y su Timbaloca (Italy) Team
  42. Gaby Y Estefy (Spain)
  • Marvin Ramos (CO)
  • Deni & Yani (BG)
  • Dance Motion (CY)

  •  

ВНИМАНИЕ: Това е разпределението на шоу изпълненията по дни, а НЕ реда за излизане на сцена.